Arbana nuk do të jetë prezantuese e BBVIP, Lori Hoxha ka dy fjalë për të

Arbana nuk do të jetë prezantuese e BBVIP, Lori Hoxha ka dy fjalë për të

Arbana Osmani, Lori Hoxha

Duke qenë se mbrëmjen e sotme rinis formati i BBVIP Albania në edicionin e tretë, nuk kanë munguar mesazhet, urimet prej ish-banorëve dhe jo vetëm kaq.

Së fundmi një postim i bërë nga Lori Hoxha duket se ka marrë vëmendjen e shumë personave. Në një postim të bërë disa orë më parë, nga moderatorja Arbana Osmani, me momente magjike kur ajo ka qenë pjesë e këtij formati, gjendet një foto e saj dhe Lorit, ku kjo e fundit e ka ripostuar në Instastory dhe shkruan:

“Unë e nisa karrierën time në televizion duke kuruar veshjet e Arbanës për Big Brother dhe sot jam krenare të them që të dyja s’ja kemi nevojën njëera-tjetrës e megjithatë zgjedhim që vendimet ti marrim bashkë, për veshjet por dhe më shumë. Jam unë mirënjohëse për rrugëtimin tonë dhe për të ardhmen që në çdo rast do na gjejë bashkë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë