Arbër Hajdari nuk do jetë pjesë e Big Brother VIP 3: S'mund të jesh i përjetshëm, njerëzit më njohin mua dhe mendimet e mia! Me Zhaklinën s'jam takuar

Arbër Hajdari nuk do jetë pjesë e Big Brother VIP 3: S'mund të jesh i përjetshëm, njerëzit më njohin mua dhe mendimet e mia! Me Zhaklinën s'jam takuar

Arbër Hajdari

Arbër Hajdari, i cili ka qenë opinionist për 2 edicione të Big Brother VIP duket se nuk do e shohim më të ulur në karrige për të dhënë opinione rreth veprimeve të banorëve. Sipas tij, viti më i vështirë ishte edicioni i parë ndërsa mendon se njihet nga publiku edhe nuk e sheh veten në BBV 3.

"Vjet ishte ndoshta pak më vështirë sepse ishte edhe edicioni i parë, por unë jam një njëri që mësohet shpejt me gjërat. Jam munduar t'i rri larg trysnisë që krijohet nga banorët, dashamirësit e tyre, dhe të prezantoj atë që jam. Mendoj se opinionisti përzgjidhet për të dhënë mendimin e tij ashtu si e shikon ai. Asnjë nuk mund të jetë një opinionist i përjetshëm. Sepse konsumohesh, njerëzit e kuptojnë se kush je dhe çfarë mendimi ke dhe mbase nuk ke më asnjë risi. Prandaj, nuk e shoh më veten si opinionist në 'Big Brother VIP 3", tha Arbri tek ‘E diell’.

Sa i përket marrëdhënies me Zhaklin Lekatarin thotë se nuk kanë pasur përplasje, por me përfundimn e spektaklit nuk kanë pasur më kontakte.

"Jo nuk jam takuar, gjatë programit kam shkuar mirë, kemi diskutuar çështje të ndryshme. Nuk kam pasur konflikte, e kemi mirëkuptuar njëri-tjetrin. Por, këto ditë nuk jemi takuar", tha Arbri.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Nigeriani tenton të dalë nga Shqipëria me dokumente italiane false, ndalohet në port

Vlorë/ Nigeriani tenton të dalë nga Shqipëria me dokumente italiane false, ndalohet në port