Ariol Halilaj ishte pjesë e Inspektoriatit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve, abuzonte me postin

Ariol Halilaj  ishte pjesë e Inspektoriatit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve, abuzonte me postin

Ariol Halilaj ka qenë pjesë edhe e inspektoriatit Shtetëror të Mjedisit dhe Pyjeve në pozicionin e inspektorit. Duke qenë pjesë e tij, ai shpesh abuzonte duke përdorur edhe bexhin e siguruar nga puna. Duke përdorur këtë post, shpeshherë thyente edhe rregullat e qarkullimit duke u ndëshkuar kështu nga policia rrugore.


Lajmi kryesor:

Kamerat e sigurisë e telefoni 'tradhtojnë' Ariol Halilajn, arrestohet bashkëpunëtori në atentatin ndaj prokurorit Ndoja! Strehoi në shtëpi Redjan Rrahjen


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi