Arlinda Dudaj: Çfarë nuk të vret të bën më të fortë! Dy librat që duhet të lexoni (VIDEO)

Për botuesen Arlinda Dudaj periudhën e karantinimit në shtëpi duhet ta shfrytëzoni për reflektim dhe leximin e librave.

I pari që ajo rekomandon është “Ferri" i Dan Broën ndërsa i dyti “E gjitha jetë" e Fabio Volo dhe tregon i përshtaten kaq mirë situatës këto dy libra.


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?