Armina i bën ‘presion’ Shkëlzenit: Po s’u martuam edhe këtë vit, nuk martohem më! A do të kemi dasmë?

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Armina Mevlani është prej 8 vitesh në lidhje me Shkëlzen Berishën, por ende ata nuk janë martuar pavarësisht se është diskutuar shumë herë nga çifti se do ta realizojnë.

Armina në emisioni të cili po prezanton së fundmi kishte të ftuar një astrologe, e cila e “parapërgatiti” Arminën pas letrës taro që zgjodhi se në jetën e saj do të vijë një ndryshim i madh, që mund të jetë edhe ndryshim statusi.

“Kjo nuk është karta më e mirë që mund të të bjeri, por mund ta interpretosh si një ndryshim të madh që do kesh në jetën tënde. Qoftë një mbyllje të një cikli, mund të jetë ndryshim pozitiv, mund të jetë ndryshim negativ, mund të jetë ndryshim statusi, ndryshim i diçkaje të re që do të ndodhi ose që ti po e pret”, tha ajo.

Armina menjëherë i ktheu përgjigje duke thënë se nëse nuk e bën edhe këtë vit s’do martohet fare.

 “Ndoshta dasma që ka tre vjet që s’po e bëjmë nga pandemia. Në qoftë se nuk e bëj edhe këtë vit, nuk e bëj më”, tha Armina.

A mos ishte ky një “presion” apo edhe mesazh për Shkëlzenin?

J.GJ.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Fitoi zgjedhjet për kreun e PD, Berisha në ‘delir’: Ndodhi mrekullia e shekullit të 21