‘Arratiset’ Majlinda Zeka, pas përballjes së ashpër me Majkun modelja merr vendimin e papritur

‘Arratiset’ Majlinda Zeka, pas përballjes së ashpër me Majkun modelja merr vendimin e papritur

Majlinda Zeka dhe reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk

Para dy ditësh bëri bujë në të gjithë portalet sherri me reperit Kastriot Rexha, i njohur si Majk dhe ish-partneres së tij Majlinda Zeka. Dyshja replikuan fort me njëri-tjetrin në lidhje me përgjegjësitë që duhet të mbanin për djalin e tyre Roan, që është e vetmja gjë që i lidh tashmë pasi marrëdhënia e tyre është kthyer pothuajse në armiqësi.

Debatin e plotë e gjeni këtu. Disa ditë pas këtyre përplasjeve, Majlinda ka marrë një vendim. Bukuroshja është ‘arratisur’ drejt Truqisë, më saktë në qytetin e Stmabollit. Ajo ka publikuar foto dhe video të ndryshme në Instagram ku shihet se po shijon ambjentet e zbukuruara me rastin e festave të fundvitit.

Foto e publikuar nga Majlinda Zeka 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Rehabilitohen hapësirat pranë shkollave 'Gustav Mayer' e 'Naim Frashëri', Veliaj: Rrugët në shkollat dhe kopshtet e Tiranës më të sigurta për fëmijët

Rehabilitohen hapësirat pranë shkollave 'Gustav Mayer' e 'Naim Frashëri', Veliaj: Rrugët në shkollat dhe kopshtet e Tiranës më të sigurta për fëmijët