Arrestimi i 2 autorëve për ekzekutimin në Durrës/ Jaupaj për Report Tv: Policia veproi shpejt

Duke u ndalur tek arrestimi i 2 personave që ekzekutuan vëllezërit në Durrës, Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi në një intervistë për Report Tv  tha se policia veproi shpejt.

"Policia e Tiranës ka qenë në detyrë, kemi marrë masa të vazhdueshme, por kohët e fundit për shkak të disa ngjarjeve të rënda që ndodhën, ku policia veproi shpejt, po kështu edhe ngjarjet e tjera janë kapur autorë. Jemi në vlerësim maksimal të situatës", tha Jaupaj për Report Tv.


Lajmi kryesor:

E njëjta dorë vrau 4 të rinjtë në Durrës për drogën! Tabulatet telefonike të vëllezërve të ekzekutuar 'fundosin' 2 autorët, arrestohen


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Bllokuar prej disa orësh, normalizohet situata në Kapshticë, pala greke i përshtatet ritmit shqiptar dhe punon me disa sportele