Arrestimi i kosovarit për Rinasin/ Braçe: Banda po çmontohet një nga një

Arrestimi i kosovarit për Rinasin/ Braçe: Banda po çmontohet një nga një

Zv/kryeministri Erjon Braçe ka reaguar pas arrestimit të autorit të gjashtë të grabitjes në Rinas.

Postimi i Erjon Braçes
EDHE NJE ME SHUME NE PRANGA!

BANDA E RINASIT

po cmontohet nje nga nje!

Ju thashe qe diten 2;

Jane identifikuar qe te gjithe!

Ja ju jane,

nje nga nje ne pranga!

Nje superpune profesionale e Policise se Shtetit, bazuar ne prova shkencore dhe jo vetem,

po zhben nje nga bandat me te rrezikshme ne vend e rajon!

Padiskutim,

AVOKATI DIGJITAL I BANDITEVE

duhet te shqetesohet!

Nderkohe,

mbeshtetje maksimale per cdo burre e grua ne Policine e Shtetit e Prokurori qe po merret drejtperdrejte me Hetimet.

Puna juaj, siguri me e madhe per cdo qytetar, per kete vend

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luli: 26/04/2019 20:46

  Po mo zoti Braçe banda po çmontohet nje e nga nje po parate ku jane?

  Përgjigju
  • Fredi: 01/05/2019 02:19

   Ore sa të çuditshëm jeni ju pasta juaj. Mendjen e keni te paratë dhe vetëm te paratë. Një falenderim per policinë qe po i kthen dinjitetin vetvetes dhe besimin e qytetareve, keni? Si ore ju mbeti mendja te paratë? Eurot bëhen perseri!

 • Sondazhi i ditës:

  EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Ndarja me Kryemadhin ishte e pritshme', Dyrnjaja në Report Tv: Berisha do i qëndroj paktit me Metën, por Partia e Lirisë i bën dëm PD-së

'Ndarja me Kryemadhin ishte e pritshme', Dyrnjaja në Report Tv: Berisha do i qëndroj paktit me Metën, por Partia e Lirisë i bën dëm PD-së