Lihen në burg dy vëllezërit nga Elbasani, organizatorët e grabitjeve në Rinas

Lihen në burg dy vëllezërit nga Elbasani, organizatorët e grabitjeve në Rinas

TIRANË - Gjykata kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka rikonfirmuar arrestin me burg dhënë në mungesë ndaj dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala, të akuzuar si organizatorë të grabitjeve të bujshme të ndodhura në harkun kohor të 4 viteve në rrugën e Rinasit dhe brenda aeroportit. 

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

E kryer/ Jasir Asani bën ’bingo’, klubi i La Ligas i ofron kontratë dy vjeçare! Gwangju bëhet pengesë

E kryer/ Jasir Asani bën ’bingo’, klubi i La Ligas i ofron kontratë dy vjeçare! Gwangju bëhet pengesë