Arriti Europën, por Sedloski nuk mbijeton as dy muaj te Vllaznia! Shkodranët në kërkim të trajnerit të ri

Arriti Europën, por Sedloski nuk mbijeton as dy muaj te Vllaznia! Shkodranët në kërkim të trajnerit të ri

Trajneri i larguar i Vllaznisë Goce Sedloski

Goce Sedloski nuk do jetë më trajner i Vllaznisë. Klubi shkodran dhe maqëdonasi kanë ndërprerë marrëveshjen vetëm 2 muaj pasi erdhi në drejtimin e klubit shkodran. Kjo pavarësisht se kuqeblutë arritën të kualifikohen në Kupat e Europës dhe në verë do të luajnë në ‘Conference League’.

“Klubi i Futbollit Vllaznia njofton të gjithë opinionin sportiv se kontrata me trajnerin Goce Sedloski ka përfunduar. Duke e falenderuar për punën e bërë gjatë kësaj periudhe me skuadrën tonë, klubi i uron suksese në karrierën e tij të mëtejshme!”-shkruhet në njoftimin e Vllaznisë.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    U shkon mbi 600 mijë në muaj, a duhen rritur pagat e Kushtetueses?×

Lajmi i fundit

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 35 gradë celsius, parashikimi i motit për sot