Artan Imami: Qëndroni në shtëpi, se në spital s’do u vizitojë asnjë njeri (VIDEO)

Aktori i njohur Artan Imami bën apel nga shtëpia e tij ku gjendet i vetizoluar që të qëndroni në shtëpi. Sipas tij, të gjithë ndihemi të rebeluar për shkak të kufizimeve, por nëse nuk do të qëndroni në shtëpi, në spital s’do të kemi njerëz tek koka


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?