Astiri/ E mbërthejnë 4 policë, momenti i shoqërimit të pedagogut Ervin Goci (VIDEO)

Mes të shoqëruarve nga policia gjatë mëngjesit të sotëm në protestën e banorëve të "Astirit" ka qenë edhe pedagogu i gazetarisë Ervin Goci.

Report Tv ka siguruar edhe momentin e shoqërimit të pedagogut, i cili edhe pse ka kundërshtuar është marrë nga 4 efektivë të FNSH.

Goci ka qenë i pranishëm në grupin e protestuesve që kanë bërë rezistencë gjatë mëngjesit të sotëm ndaj policisë, ku disa prej tyre kanë hedhur gurë dhe bomba molotov ndaj efektivëve.


Lajmi kryesor:

Mbyllet aksioni, IKMT shemb 33 objekte tek 'Astiri! 25 banorë në hetim për bombat molotov, 1 i arrestuar /Video


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë është kultura?