Atentati i dështuar në Bulqizë/ Plumbat në xham, shpëtojnë mrekullisht dy kushërinjtë (FOTO)

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

Report Tv ka siguruar fotot e makinës së Erlind Tolljas, e cila u qëlluar me armë zjarri në Rrugën e Arbrit, por fatmirësisht nuk pati persona të lënduar. 

Nga pamjet duket se plumbat kanë goditur xhamin e parë të mjetit tip 'Land Rover', por duket se dy të rinjtë kanë qenë me fat dhe i kanë shpëtuar atentatit. 


Lajmi kryesor:

Bulqizë, atentat pas sherreve për fabrikën e Ferrokromit, shpëtojnë dy kushërinjtë/ Flet një prej shënjestrave: Autori më ka rrahur mua dhe djalin muaj më parë, dyshoj se atë e mbron shefi i komisariatit (EMRA+FOTO)


Ora 16:21
Atentati i dështuar në Bulqizë/ Plumbat në xham, shpëtojnë mrekullisht dy kushërinjtë (FOTO)

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

1 / 7

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

2 / 7

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

3 / 7

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

4 / 7

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

5 / 7

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

6 / 7

Automjeti i Eir Tolljas që u qëllua me armë

7 / 7
er.k./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:×

Lajmi i fundit

John

Basha mbledh drejtuesit e qarqeve, nga denoncimet për shitblerjen e votës te bilanci i partisë, pikat që do diskutohen