Atentati në Milot, gjendet një makinë e djegur në Krujë (VIDEO)

 

Një makinë tip 'Audi' është gjetur e djegur në Krujë në Gramëz, pak pas atentatit me një viktimë dhe një të plagosur në Milot. Brenda makinës u gjet 2 armë tip 'Kallashnikov'.

 


Lajmi kryesor:

Vrasje mafioze në Milot, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur rëndë! U qëlluan sapo zbritën nga makina e blinduar! Të dy i kishin shpëtuar atentateve më parë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Osmani: Ndëshkimi i grupeve kriminale, rruga e vetme për stabilitet

Osmani: Ndëshkimi i grupeve kriminale, rruga e vetme për stabilitet