Atentati në Rrëshen, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e 3 të plagosurve te ‘Trauma’

Atentati në Rrëshen, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e 3 të plagosurve te ‘Trauma’

1695731366_trauma.jpg

Gazetarja e Report Tv, Ledina Jakimi mëson se të plagosurit e Rrëshenit janë jashtë rrezikut për jetën të tre. Dy kanë dalë nga shërbimi intensiv. Njëri  është në observim të sallës, repart intensiv, por pritet që nesër të dalë në pavion. Ata patën marrë plagë në shpatull, krahë, kraharor dhe janë dëmtuar në mushkri, mëlçi.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Martin Bardhit në Rrëshen, lihen të lirë pjesëtarët e fisit Reçi: S'kemi lidhje me ngjarjen! Makina e autorëve me targa false


G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Anticikloni afrikan sjell të nxehtin përvëlues, temperatura deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë

Anticikloni afrikan sjell të nxehtin përvëlues, temperatura deri në 42 gradë celsius! Parashikimi i motit për këtë javë