Atentati në Rrëshen, Report Tv siguron pamjet e makinës e djegur në Mirditë, u përdor nga 2 autorët që vranë 59-vjeçarin

 

 Gazetari i Report Tv, Elvis Hila ka siguruar pamjet nga makina e djegur në një fshatin Gëziq të Mirëditës të cilën e përdorën dy autorët për të kryer atentatin ndaj Martin Bardhi dhe  plagosën 3 të tjerë.


Lajmi kryesor:

Vrasje për hakmarrje në Rrëshen, ekzekutohet 59 vjeçari që kishte dalë nga burgu! Në mars u arrestua për atentat ndaj nipit të Kastriot Reçit! Tre plagosen


G.MO/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me nismën e Kishës Katolike për ndalimin e simboleve komuniste?×

Lajmi i fundit

'Për Shkëlzenin' dëshmon inxhinierja në GJKKO për Gërdecin: Erdhi një fax nga Ministria e Drejtësisë për Ministrinë e Mbrojtjes

'Për Shkëlzenin' dëshmon inxhinierja në GJKKO për Gërdecin: Erdhi një fax nga Ministria e Drejtësisë për Ministrinë e Mbrojtjes