Atentati në Tiranë, del FOTO, ja kush është 39-vjeçari që u ekzekutua mbrëmjen e djeshme

Atentati në Tiranë, del FOTO, ja kush është 39-vjeçari që u ekzekutua mbrëmjen e djeshme

1667200355_ANTONGJINI.jpg

Ky është 39-vjeçari që është ekzekutuar një natë më parë në Tiranë. Report Tv ka siguruar foton e 39-vjeçarit Briken Sanaj, i cili u ekzekutua mbrëmë në rezidencën ‘Kodra e Diellit’ nga një mjet në lëvizje.


Lajmi kryesor:

Atentati në Tiranë/ 39-vjeçari u vra për hakmarrje, e qëlluan sapo la familjen në shtëpi! 2 autorët u futën te ‘Kodra e Diellit’ duke çarë rrethimin e jashtëm


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

U përlot në dasmën e Elgitit dhe Kleas, Romeo Veshaj ndan momentin emocionues: Kam zemër të dobët

U përlot në dasmën e Elgitit dhe Kleas, Romeo Veshaj ndan momentin emocionues: Kam zemër të dobët