Atentati te Komuna e Parisit, zbardhet emri i 22-vjeçarit që ka mbetur i plagosur

1634072921_Sequence03.00090114.Still032.jpg

Report Tv ka mësuar se i plagosur ka mbetur Redi Balla. Nuk dihen ende motivet e këtij sulmi. 


Lajmi kryesor:

I bëhet atentat 22-vjeçarit te Komuna e Parisit, persona të paidentifikuar e qëllojnë brenda në makinë, merr plumb në këmbë (EMRI DHE FOTO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

SHBA i kërkon Kinës të përdorë ndikimin e saj mes tensioneve të Moskës mbi Ukrainën