'Xhamadani Vija vija' me Aurela Gaçen dhe Era Istrefi elektrizojnë stadiumin kombëtar

'Xhamadani Vija vija' me Aurela Gaçen dhe Era Istrefi elektrizojnë stadiumin kombëtar

Aurela Gaçe dhe Era Istrefi kanë elektrizuar 21 mijë tifozët në stadiumin kombëtar. Ishte fillimisht, Aurela Gaçe e cila me këngë 'Xhamadani Vija-Vija' që ngriti 21 minë tifozët e pranishëm shqiptar dhe më pas zbriti në fushë Era Istrefi, me këngën e saj 'Live it up' që dha pak atmosferë botërori në këto ndeshje.

1574020217_era.jpg


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


B.K./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!