POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Aurela Hoxha ‘çmend’ spanjollët, shfaqet tepër sensuale në plazhin e Marbella-s (FOTO)

Modelja Aurela Hoxha

Aurela Hoxha nuk i kursen asnjëherë imazhet provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi ajo po qëndron për pushime në Spanjë, konkretisht në Nikki Beach Marbella.

Aurela Hoxha

Modelja duket ‘e nxehtë’ sa më ska në fotografitë në det, por nuk ndalon së zhveshuri as nëpër rrugët e Spanjës. Me bikini ngjyrë krem Aurela frekuenton rrugët e Marbellas, ku duket tejet sensuale dhe tërheqëse.

Aurela Hoxha

Prapa saj shihen kalimtarë të veshur thjeshtë, teksa përqendrojnë vëmendjen tek Aurela. Format trupore të theksuara e të tonifikuara, tregojnë për trupin e saj perfekt.

Postimi i Aurela Hoxhës

Komento

Komente

  • Luli: 11/09/2018 01:01

    Po alban Selman skifterin se ka nxjerre

    Përgjigju
  • Gggg: 10/09/2018 23:32

    Normal qe do e veshtrojne... ka dale lakuriq...

    Përgjigju