Aurela Hoxha në Maldive...por me kë?

Aurela Hoxha në Maldive...por me kë?
Aurela Hoxha po shijon pushimet e ëndrrave në ishujt e Maldiveve, jo krah ndonjë mashkulli siç mund të mendohet rëndom. Fashionista i është drejtuar destinacionit turistik bashkë me mikeshën e saj modele, Dorina Gegiçin dhe ashtu siç 'duhet' të ndodhë në një udhëtim mes shoqesh, Instagramet respektive kanë shpërthyer nga fotot dhe videot në rërën e bardhë të Maldives.

Ty dyja vajzat shfaqen të veshura me linjën e bikinit të Aurelës, me emër Aurela Hoxha by Aurela Hoxha. Pra veç disa pushimeve të merituara, Aurela po mbulon dhe pjesën e marketingut për koleksionin e saj. 

 

Morning ☀️🌴🌸🌺

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on


Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet