Autobusi në mes të Lanës, Report Tv sjell pamjet

 

Autobusi në mes të Lanës, Report Tv sjell pamjet.


Lajmi kryesor:

Autobusi i Unazës dhe makina përplasen e përfundojnë në Lanë, 5 të lënduar! Pasagjerja: Shpëtuam për mrekulli! Veliaj: Zoti na ndihmoi të mos kishim tragjedi


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)