Autobusi përfundoi në Lanë, pasagjerja: Jam mbajtur aq fort, shpëtuam për mrekulli

 

Një nga personat që mbeti i plagosur nga aksidenti, ishte një pasagjere në autobus. Ajo ka treguar se ka shpëtuar për mrekulli, duke treguar se në momentin që po binte autobusi është mbajtur shumë fortë.

"Jam mbajtur aq fortë. kemi shpëtuar për mrekulli", tha pasagjerja.


Lajmi kryesor:

Autobusi i Unazës dhe makina përplasen e përfundojnë në Lanë, 5 të lënduar! Pasagjerja: Shpëtuam për mrekulli! Veliaj: Zoti na ndihmoi të mos kishim tragjedi


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)