Automjeti tip Mercedez benz shpallur i vjedhur nga Interpoli ndalohet në postobllokun e Brandasheshit

Foto nga automjeti

Mjeti tip Mercedez benz i shpallur në kërkim nga Interpoli është kapur mbrëmjen e sotme në pikën e përbashkët në postobllokun e Brandasheshit.

Gjatë kontrollit të ushtruar nga policia rrugore dhe FNSH-ja, ka rezultuar se mjeti me targa AA658HG është i vjedhur dhe i shpallur në kërkim nga Interpoli.

Policia po punon për të zbardhur çështjen se pse automjeti i vjedhur qarkullon në një kohë ku gjithçka është e ndaluar.

Aktualisht drejtuesi i mjetit është shoqëruar për në komisariat dhe makina është sekuestruar.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një ditë afat për reformën zgjedhore, a mendoni se palët politike do vendosin në favor të qytetarëve?

Komento

Komente

  • pal: 08/04/2020 22:14

    Gjitha vrasjet me pages behen me makina te vjedhura shumica e tyre benz.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Të diplomuarit detyrohen të punojnë në call center/ Studentët: Shumë e vështirë të punësohesh në profesion