Avokatja e Popullit Erinda Ballanca 'zbret' në bulevard pas thirrjes së Metës

1583166569_avokatja.jpg

Në tubimin anti-qeveritar të presidentit Ilir Meta është parë edhe avokatja e Popullit Erinda Ballanca, e cila përfaqëson një institucion të paanshëm politikisht dhe të pavarur nga organet e administratës publike.


Lajmi kryesor:

2 orë tubim/ Meta: Pas 15 marsit firmos shpërndarjen e parlamentit!...Kërcënon të mësyjë Kuvendin nëse 'dekreti nuk merret seriozisht' (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

U la në burg, ish-drejtori i RTSH, Thoma Gëllçi kërkon lirinë në Apelin e GJKKO: S'kam shkelur asnjë ligj! Qëndrimi në qeli më rrezikon jetën, vuaj nga sëmundje që kërkojnë trajtim të veçantë