Babai i Messit pas takimit me presidentin Laporta: Leo dëshiron të rikthehet në Barcelonë

Babai i Messit pas takimit me presidentin Laporta: Leo dëshiron të rikthehet në Barcelonë

Gorge Messi

Që pas njoftimit zyrtar se Messi nuk do të jetë më lojtar i PSG-së, ka pasur zhvillime të shumta lidhur me çështjen e rikthimit të tij në Barcelonë. Për këtë ka pasur një takim mes Gorge Messit babait të Leo Messit dhe presidentit të klubit, Joan Laporta.

I pyetur nga gazetarët mbi mundësinë e rikthimit të djalit të tij në Barcelonë, Gorge Messi tha se dëshira e Leo Messit është tashmë e ditur por shtoi se ka shumë çështje të hapura për t’u diskutuar.

"Leo dëshiron të kthehet në Barcelonë dhe unë do ta doja këtë. Ne besojmë se ai mund të kthehet. Unë ende nuk di asgjë. Ai patjetër dëshiron të kthehet. Por ne do të duhet të flasim për një milion çështje për të arritur rikthimin"- tha baba ii Leo Messit, njëkohësisht edhe agjent i tij.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Dëmtimi që nuk duhej, Myrto Uzuni lë fushën duke çaluar! ‘Dhimbje koke’ për Sylvinhon

VIDEO/ Dëmtimi që nuk duhej, Myrto Uzuni lë fushën duke çaluar! ‘Dhimbje koke’ për Sylvinhon