Baballarë në të njëjtën kohë... ja fotot e zjarrfikësve bashkë me foshnjat (FOTO)

Foto e zjarrfikësve bashkë me foshnjat

Në mes të marsit dhe korrikut, nëntë zjarrëfikës të një njësie në Rancho Cucamonga Fire District në Kaliforni, u bënë ballallarë njëherësh.

Të gjitha bashkëshortet e tyre kishin ngelur shtatzëna pothuajse në një kohë.

Fotot e rralla të tyre janë bërë virale,  ku kanë dalë së bashku me foshnjat disa muajshe.

Ora 17:01
Baballarë në të njëjtën kohë... ja fotot e zjarrfikësve bashkë me foshnjat
1/6
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Mblidhen liderët e BE-së, zotohen të luftojnë rritjen e antisemitizmit