Badigardi i Berishës me makinë prej 100.000 euro, sherr për 200 lekë parkimi! Thyen kasën e pajisje të tjera (VIDEO)

Badigardi i Sali Berishës, Ermal Zaimi

TIRANË- Badigardi i Sali Berishës, Ermal Zaimi, ka prishur kasën dhe disa pajisje të tjera të parkimit në sheshin “Skënderbej”.

Nga video e siguruar nga gazeta TemA, shihet se si Zaimi debatin me punonjësin e parkimit, pasi nuk donte të paguante 200 lekë. Ai pretendonte se kishte qendruar më pak dhe nuk donte të paguante.

Në fund, pasi ka paguar paratë, ka thyer kasën dhe është larguar. Vlen të theksohet se Zaimi kishte një Land Rover të 2018-s (prej 100.000 euro), por refuzonte të paguante 200 lekë parkim.

Zaimi është kallëzuar penalisht tashmë për dhunën e tij.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

 • eriada: 04/11/2019 12:37

  o Kol mos u merzit se kete burrin se ben te forte pistoleta po karakteri , kur te te flasin edhe ty me gjuhen qe i folen ketij hajde na trego si e zgjidhe hallin, se per komente jeni te forte te gjithe ju .

  Përgjigju
 • Eriada: 04/11/2019 12:35

  Kurse ti ELVISi sdi cte them se ky zoteria nuk eshte as nga veriu , po dhe nese do ishte qytetaret kane te njejta te drejta panvaresisht se nga jane . Dhe qe ta kuptosh fjalen ndyresire , duhet ta provosh kete situate e pastaj hajde na trego sa ndyresire do dalesh ti .mos fol per situata qe nuk i di se ketu ti nuk degjon asgje se cfare thuhet .po keshtu eshte kur ska gazetari

  Përgjigju
 • Eriada: 04/11/2019 12:32

  ti @Trnakop Kacija qe na i jep mendje dhe e gjykon mos e cileso lavire nje njeri qe se njeh ok. Kur te te shajne ty me liber shpie hajde na meso si te reagojme se ti s di fare cfare eshte folur ketu okkk. Keshtu qe kujdes me fjalorin se se dini per ke po flisni

  Përgjigju
 • Elvisi: 03/11/2019 20:10

  Shikojini maloket e poshter,,shikojini c'fare ndyresirash jane....

  Përgjigju
 • Trnakop Kacija: 03/11/2019 13:47

  Njehere i paguan leket pastaj shan e pisket e gjuan me dore si lavire - duhet te i vij turp nga vetja. Po te isha ne vend te tij, do te vija te ky parking, do kerkoja falje, do paguaja demet, edhe do kerkoja falje edhe publike - e vetmja menyre per te deshmuar qe me ka mbet nje pike burrnie.

  Përgjigju
 • tironci: 03/11/2019 10:11

  Pak i ka bo, cohuni o plerat o katunaret qe keni myt tironen se e ka bo cdo rruge me lek dhe me korsi bicikletash qe te myllen gjitje bisneset e te shkojn njerezit neper qendra tregtare o dele popull, lali muti fito 24 milion lek ne ore nga vendet e parkimit ne gjithe tironen,

  Përgjigju
  • xXx: 03/11/2019 15:53

   Ti @tironci që thua që në çdo kryeqytet paguhet qënke tamam dele,tamam siç të do sistemi...Paguhet ne kryeqytete që kanë rrogë bazë 2 mijë euro në muaj dhe paguhet në këtë palo kryeqytet që njerëzit nuk kanë bukë të hanë...Ti mbase nuk je i bindur ,por të siguroj lekët që marrin nga parkimet venë në xhep të këtyre pseudo të majtëve...

  • @tironci: 03/11/2019 13:13

   Katundar qenke ti o Tironci leshit, në cdo kryeqytet parkimet në rrugët kryesore janë me pagesë, sa për atë që vidhen apo jo këto lekë nuk flas dot edhe mbase. Por për të paguar duhet paguar..

 • Sardi: 03/11/2019 09:56

  Vetem nje kriminel mund te jet bodygard i nje krimineli....nuk ka si te jet ndryshe.Ah sikur te ngrihej edhe nje her Enver Hoxha si do ja sistemonte kasat ketij plere dhe kriminelit Berisha

  Përgjigju
 • Ela: 03/11/2019 08:32

  Shum mir ja ben kur nuk ka shtet se po te kishte shtet ai kapet dhe sic theu pajisjet i thyen brinjet.Cfar padie penale mund ti besh nje plere si ketij,normale qe nje krimineli si Berisha i duhet nje bodygard kriminel si vetja.

  Përgjigju
  • Maskarja: 03/11/2019 10:31

   Qenke nje cik injorante , Edvin kristaq Rama ben gabime fatale dhe sja vini ne dukje e merri me cicerima sherbetoresh

 • Altini: 03/11/2019 06:18

  Qenka legen fare, shume turp. I ben presion atij puntorit shkrete qe paguhet me pak se goma e makines se atij. Keto gjera e lene PDne mbrapa, keta lloje individesh e vrasin shpresen e njerezve tek PDja. Skandale perdite!

  Përgjigju
 • AltinTop: 03/11/2019 01:06

  Kto pra jane njerezit qe i qendrojne afer cdo dite njerezve me pushtet... dhe qe veprojne si kafshe te egra kunder cdo rregulli publik... Te dhjefsha FAST-in o Rama...

  Përgjigju
 • Njeshi I frasherit: 03/11/2019 00:55

  Te meret me edi ramen po ka bythe jo me puntorin cfaj ka ai

  Përgjigju
  • Elsa Kutrolli: 04/11/2019 13:59

   o njesi i frasherit meqe qenke njesh uroj te jesh edhe ne jeten reale ku si fillim te kutposh cfare fjalesh perdoren kur shkruan ne publik te gjere por mesa duket Ps ste ka dhene kohe te mesosh ghuhen shqipe.

 • E verteta: 03/11/2019 00:23

  Gabim ka bere.po nuk shoh kase te thyer. Te pakten mos egzagjeroni.

  Përgjigju
 • Ariu: 02/11/2019 23:23

  Dhjari mutit bën tjetri si gore për 200 lek.. Të qift Sali Berisha motrën.

  Përgjigju
 • Vici doli: 02/11/2019 23:12

  Cfar bodigardi esht ai. Me nje pordh e leshon per toke

  Përgjigju
  • Elsa Kutrolli: 04/11/2019 14:01

   sa i gjate je ti Vici Doli se me duket sta ka mesuar jeta nga matet forca . Tregohuni qytetare , lerini pordhet .Pyet pak kush eshte ti e pastaj dili perpara edhe matu kush i ka pordhet me te forta. Se me komente te qani te gjithe ju .

 • Kajaku: 02/11/2019 23:11

  Po çpun ka saliu me jeten e Badigardeve , hajde lajm hajde

  Përgjigju
 • Agjenti: 02/11/2019 22:27

  Shpellaret e Saliut

  Përgjigju
  • Tosi: 03/11/2019 08:20

   Duhet të jetë kontigjent i naziskineve të Mamurrasit dhe ka komandant Flamur Herman Geringun ish presidenti i republikës së Lazaratit që bëri drejtoreshë në ministri një këngëtare qeflije që ti bënte fresk në pushimin e drekës.

 • Joti: 02/11/2019 22:08

  saliu, Mullahu, më qën i zoti se vet qëni!

  Përgjigju
  • Kola: 03/11/2019 07:27

   Ku eshte shteti, a paguan takes,SIG shoqerore,Ku eshte rregjistruar ne ke kopani private sigurie ,she ka arms, hiqi armen she behest pule para pol bashkiake.×

Lajmi i fundit

John

Shuhet kompozitori i këngëve epike, Përparim Tomçini