Balla në Report Tv: Meta bën fushatë skutave për LSI-në me eksponentë kriminal! Blushi:  Nxirre buburrecin tënd ta faktojë para shqiptarëve

Taulant Balla i ftuar në Report Tv tha se Meta nëse kërkon përballje me Ramën  fillimisht duhet të jap dorëheqjen nga posti i presidentit dhe të kthehet në krye të LSI-së. Balla hodhi akuza se meta po bën fushatë për LSI, skutave me persona që kanë të kaluar kriminale.

"Presidenti në rast se do debat me kryetarin e PS dhe çdo përfaqësues tjetër duhet të jap dorëheqjen nga Presidenca dhe të kthehet zyrtarisht  në krye të LSI-së, ku prej javësh prezanton kandidatët e LSI-së skutave dhe me persona me precedentë kriminalë", tha Balla.

Këtyre akuzave i është përgjigjur menjëherë Presidenca përmes Tedi Blushit duke thënë se Tao Tao duke iu referuar Taulant Ballës që të nxjerrë buburrecin (Ramën) në përballje me Metën dhe të thotë emrat e këtyre kriminelëve që pretendojnë.

"Tao Tao, të paktën mos shërbe si fustan gruaje, poshtë të cilit fshihet nga frika Buburreci Trendi.
Mos u spiropalizo edhe ti! Nxirre në Përballje Buburrecin. A thotë Buburreci yt se Presidenti takohet skutave me kriminelë? Nxirre pra të faktojë para tërë shqiptarëve se cilin kriminel ka takuar Presidenti? Dil edhe ti si përforcues e zhurmues bashkë me të! Presidenti është i të gjithë shqiptarëve. E harrove 2 Marsin? Jam i sigurt se edhe ti do vish me vrap te Presidenti në 26 prill të bësh autokritikë e të punosh për çeljen e negociatave. Të gjithë shqiptarët mezi presin çeljen e negociatave që ju i bllokoni me pabesinë ndaj 5 Qershorit. Ora e Përballjes po afron!", shkruan Tedi.

 

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • O tej: 16/10/2020 15:04

  Tedi Meta nje jashtqitje

  Përgjigju
 • Xhemja: 15/10/2020 23:21

  Filloje dhe ky ta thithebarin e miut

  Përgjigju
 • arte: 15/10/2020 20:18

  hahahaha, kush flet per kriminele: harroi habiljat , avdulajt, dako, plus me te korruptuarit: beqaj, tahiri, gjiknuri, vet taulant balla, spiropali e kshu me rradhe, jeni te gjithe plehra toksike.

  Përgjigju
 • Vloreee: 15/10/2020 19:59

  Skane byth kta per emra .... ja u di kapacitetin likja ....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Kurti: Formacion i organizuar dhe i armatosur rëndë në Zveçan, kërkojnë luftë

Vrasja e policit në veri të Kosovës, Kurti: Formacion i organizuar dhe i armatosur rëndë në Zveçan, kërkojnë luftë