POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Bashkëshortja italiane i nxjerr 'të palarat', Lorik Cana paska një ves shumë të keq (Foto)

Ish-futbollisti Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica

Lorik Cana është një nga personazhet më të përfolur si në showbizin shqiptar ashtu edhe në atë italian. Pas martesës me partneren italiane Monica, jeta e tyre personale vihet në qendër të mediave rozë.

Disa orë më parë, Monica ka zbuluar një defekt të ish-futbollistit shqiptar. Ai vonohet gjithmonë për tú bërë gati dhe pritja është vërtet një gjë që të acaron.

“Kur bashkëshorti yt është më i avashtë se ty për t’u bërë gati për të dalë,”- shkruan bashkëshortja e Canës krahas një fotoje që ka publikuar në Instastory ku shihet që është bërë gati dhe po pret.

Foto e publikuar nga Monica Cana 

 

fl.mi.
Komento