Bebe Rexha prej ditësh e sëmurë, detyrohet t'i nënshtrohet operacionit

Bebe Rexha

Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore për shkak se vuan nga infeksioni i sinusit vetëm pak ditë më parë. Këngëtarja përmes videove tregoi disa shenja në trup dhe u shpreh se mezi merrte frymë e se kishte dhimbje koke prej ditësh.

Dje Bebe ka treguar se për shkak se infeksioni nuk ka kaluar pas kaq ditësh do të duhet t’i nënshtrohet një operacioni.

“Shkova tek doktori për infeksionin e sinusit që nuk po largohet dhe më tha që më duhet t’i nënshtrohem një operacioni”, thotë Bebe.

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?

Komento

Komente

 • altini: 19/08/2020 11:33

  kjo ftyre pordha cfar kerkon?me ate ftyre te shtrember dhe bythet si lope nuk e kuptoj si ka arritur deri ketu...apo di ta luaje kjo shemtaraqe?

  Përgjigju
 • bebi r: 14/08/2020 02:16

  nuk eshte e veshtir te rrish ne shpi kur ke lek menjan,problemi kryesor eshte si mund te rrish ne shpi pa pas lek,mediat ket gje nuk e kane perfolur kurre sepse ne shqipri jemi te gjith bosa.per mikun qe ka hum bebja nuk eshte veshtir te kuptohet qe ka ik nga super doza

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

U largua nga 'Portokallia', zbulohet ekrani ku do e shohim Xhemi Shehun?