Belind Këlliçi denoncon Bashën dhe Bardhin në polici: Më vodhën sende personale

 

Belind Këlliçi pas denoncimit në polici se i kanë humbur sende personale në zyrat e PD-së akuzoi Bashën dhe Bardhin për këtë vjedhje.

"Denoncova vjedhjen e disa materialeve personale. bëj përgjegjës Lulzim Bashën dhe Gazment Bardhi që kanë autoritetin për të dhënë një urdhër të tillë. Askush nuk do ta bënte nëse nuk do të kishte marrë urdhër. Nuk do të jetë çudi që të jenë fshirë kamerat. Unë i kam kërkuar pamjet. Janë parë persona me armë që nuk janë as pjesë e grupit shoqërues të Lulzim Bashës.  Policia nuk erdhi. Për këtë duhet të pyesni policinë. Makinat po prisnin urdhrin nga Edi Rama se çfarë duhet të bënin", tha Këlliçi.


Lajmi kryesor:

'Shiko ka njerëz me armë!' Kaos tek selia e PD-së, Këlliçi shkon në komisariat: Më kanë vjedhur zyrën! Berisha: Bandat e qeverisë, të armatosura! Ironia e Bashës (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’