'Bëmë mama të të ngjaj', Edona Llaloshi na prezanton me të ëmën

'Bëmë mama të të ngjaj', Edona Llaloshi na prezanton me të ëmën

Edona Llalloshi

Këngëtarja kosovare e muzikës së lehtë, Edona Llalloshi që dallohet për stilin unik të saj na prezanton të ëmën, dhe ashtu siç nuk mund të ishte ndryshe një zonjë e bukur dhe mjaft në formë.

Këngëtarja gjithmonë ka konfirmuar që ndihmën dhe mbështetjen më të madhe e ka nga familja, veçanërisht nga nëna sot ka vendosur ta prezantojë përpara fansave të saj.

Artistja e muzikës së lehtë është mjaft e njohur dhe e pëlqyer në trevat shqipfolëse, disa nga këngët e saj janë mjaft të pëlqyera dhe hite të padiskutueshme.

“Hallall të qoftë” është projekti i fundit i këngëtares, kënga e publikuar muajin e kaluar dhe rezultuar mjaft e suksesshme.


(E ëma e Edona Llalloshit)

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Formula 1/ Verstappen rikthehet shpejt fitues, skuderia merr titullin kampion për konstruktorë

Formula 1/ Verstappen rikthehet shpejt fitues, skuderia merr titullin kampion për konstruktorë