Beqaj: Është detyra jonë ta bëjmë Shkodrën siç duhet, të bëhemi të gjithë bashkë

 

Drejtuesi politik i PS-së në Shkodër, Ilir Beqaj, ftoi shkodranët që të bëhen bashkë për ta ndryshuar Shkodrën.

"Është detyra jonë ta bëjmë Shkodrën siç duhet.  Nëse shikoni bashkitë që drejtohen nga socialistët e kuptoni se ç'ka bërë Edi Rama për veriun. Këtë duam ta bëjmë edhe për Shkodrën ndaj na duhet ndihma juaj. Prioriteti ynë është Shkodra ndaj mesazhi im është për demokratët që të bëhemi bashkë dhe ta bëjmë Shkodrën. Ky mandat duhet të vazhdojë për rrugën e Dukagjinit, për spitalin e Shkodrës, për shkodrën universitare, duhet të vazhdojë liqenin e Vaut të Dejës, duhet të vazhdojë për të gjitha projektet", tha Beqaj.


Lajmi kryesor:

Rama, shkodranëve: Unë jam komunisti dhe Saliu demokrati?! A jeni në vete apo jo?! Po mbahet peng ende sot Shkodra nga Enver Hoxha përmes PD-së


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)