Berat/ Koronavirusi prek shkollat dhe 2 efektivë të zjarrëfikëses

Berat/ Koronavirusi prek shkollat dhe 2 efektivë të zjarrëfikëses

Foto ilustruese

BERAT - Koronavirusi ka prekur 2 shkolla në Berat si dhe forcat zjarrëfikëse.

Këtë të dielë janë raportuar 2 raste të reja, 1 mësues dhe një nxënës.

Mësuesi është i shkollës "1 maji" ndërsa nxënësi është i shkollës "Bab Dudë Karbunara".

Ndërkohë edhe dy efektivë të zjarrëfikëses kanë rezultuar pozitiv me covid-19.

E.M.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 29-vjeçarja në Durrës! Familjarët e gjetën në oborrin e shtëpisë

Ra në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 29-vjeçarja në Durrës! Familjarët e gjetën në oborrin e shtëpisë