POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Berisha drekë me Metën

Presidenti Ilir Meta ka shtruar një drekë për miqtë e Shqipërisë, zonjen Mary Eisenhower, mbesë e ish presidentit te SHBA, Eisenhower dhe Presidente e “People to Poeple International” dhe bashkepuntorin e ngushte te saj, mbartesin e medaljes se arte te Kongresit te SHBA, ambasadorin Theodor Britton dhe bashkshorten e tij.

I ftuar në drekën e shtruar nga Meta, ka qenë edhe ish-kryeministri Sali Berisha. "Fotot janë bërë pas një dreke që presidenti i Republikës, Ilir Meta shtroi për nder të miqve të shquar pas akordimit të urdhërave të lartë shtetëror që ai ju akordoi për shërbimet e tyre të shquara ndaj Shqipërisë dhe kombit shqiptar" thotë Berisha, të cilin e bashkoi me Metën dreka e shtruar për ndërkombëtarët.

d.ba.
Komento

Komente

 • fadil BAJG gjoleka: 13/03/2019 08:48

  Ky ilir meta njeriu më i pështir i politikës kak të Shqipris. Mer pran vetes kryekriminelin malok salhe. ZOTI MART HAK TE KTA FUNDËRRINA TË KOMBIT.

  Përgjigju
 • Tomi: 13/03/2019 08:42

  Moniken pse se ftove.?Do ju priste oreksin te gjithve me suratin qe ka,dhe fjalet qe thote,

  Përgjigju
  • Ariu: 13/03/2019 19:32

   Mona ka qene e zon tu bo gojore te cepi pallatit

 • Populli: 13/03/2019 05:29

  Ju zëntë bizga!!

  Përgjigju
 • tir: 12/03/2019 22:27

  Lerini ca muhabete dhe te vendi qe ju pret, o hajdute e shkaterrues, vrastare e kriminele.

  Përgjigju