Berisha flet për marrëdhënien me Armina Mevlanin: Më thërret Doktor, jemi kolegë në TikTok dhe Instagram! Lilin e dua më shumë se fëmijët

Berisha flet për marrëdhënien me Armina Mevlanin: Më thërret Doktor, jemi kolegë në TikTok dhe Instagram! Lilin e dua më shumë se fëmijët

Foto nga dasma e Arminës me Shkëlzenin

Pak muaj më parë, Armina dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan historinë e tyre të dashurisë me dasmë. Moderatorja është pyetur shpesh për marrëdhënien me ish kryeministrin ndërsa vetë Sali Berisha ka zbuluar se ka marrëdhënie shumë të mirë me nusen e djalit.

“Më thërret Doktor. Ndërkohë jemi kolegë në TikTok dhe në Instagram. Përqendrimi im ka qenë Facebook sepse e kam pasur edhe si ditar politik”, tha Berisha në Klanifornia.

Sa i përket marrëdhënies me fëmijët, Berisha zgjodhi të mos bëjë një diferencim mes tyre.

Gilbert Fevziu: Kë do më shumë nga fëmijët, Argitën apo Shkëlzenin?

Sali Berisha: Lilin!

Gilbert Fevziu: Lilin?

Sali Berisha: Lilin dua më shumë.

Gilbert Fevziu: E kisha fjalën për fëmijët.

Sali Berisha: Lilin!

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • vrenozi kurbin: 01/01/2023 14:31

    SE SHPEJTI NON GRATA TE GJITHE SI FAMILJE

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Rinas, po ikte nga Shqipëria, në pranga 'Kep Rapi'! I dënuar me 7 vite burg në Itali

Rinas, po ikte nga Shqipëria, në pranga 'Kep Rapi'! I dënuar me 7 vite burg në Itali