Berisha kapet me sheshin “Skënderbej
qytetarët: Lulushi s'bëri asgjë

Berisha kapet me sheshin “Skënderbej<br />qytetarët: Lulushi s'bëri asgjë
Në pak ditë, faqja në Facebook e ish kryeministrit Sali Berisha ka marrë ndoshta dozën më të madhe të komenteve negative.
 
Herën e parë, ndjekësit e tij vërshuan me kritika për fotomontazhin e trenit në formë penisi, kurse sot një tjetër postim i Berishës ka thyer rekordin e negativitetit, sapo ai postoi një foto ku kritikonte sheshin e gjithë shqiptarëve, Sheshin Skënderbej.
Por ndryshe nga pritshmëritë që Berisha kishte prej ndjekësve të tij në Facebook që të kritikonin sheshin, ata e kanë masakruar sërish me komente negative, duke përgëzuar punën e Bashkisë së Tiranës për projektin e realizuar.
 
Me dhjetëra komente të cilat kanë mundur që t’i shpëtojnë filtrave që ka vendosur stafi që I administron profilin në Facebook, shumë prej tyre e kritikojnë se gjatë katër viteve të drejtimit të Bashkisë së Tiranës prej Bashës, sheshi u katandis si mos më keq.
 
Por nuk kanë munguar as batutat ndaj tij. Një prej miqve virtualë të Berishës ndihet I gëzuar duke I kërkuar ish-kryeministrit që të mos mërzitet, pasi tashmë të gjithë militantët e PD do të kenë një shesh dinjitoz për t’u mbledhur në mitingje ashtu si dikur.
 
Një tjetër komentues, i kujton ish-kreut të qeverisë që aty ka edhe gurë nga Tropoja, dhe për këtë i kërkon të tregojë më tepër respekt për atë Shesh. 

berisha

berisha
(Komentet në facebook-un e Berishës)

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com) 

 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Propaganda serbe në një nivel tjetër: Shtëpia e Verdhë ishte vetëm ndalesë, trafikimi i organeve u krye në Fushë Krujë

Propaganda serbe në një nivel tjetër: Shtëpia e Verdhë ishte vetëm ndalesë, trafikimi i organeve u krye në Fushë Krujë