Beyonce dhe Jay-Z "shpërthejnë"
në Festivalin Global Citizen 

Beyonce dhe Jay-Z në Festivalin Global Citizen ">
Hera e fundit kur ata kanë performuar së bashku mbi skenë ka qenë në turneun e tyre “On the run” në Francë më 13 shtator.

Dhe ditën e djeshme ata kanë dhënë një performancë shpërthyese në Festivalin Global Citizen në New York ku kënduan edhe hitet e tyre “Holy Grail” dhe “Young Forever”.

Beyonce ka treguar trupin në formë me një palë pantallona të zeza me bel të lartë dhe këmishë të tejdukshme, ndërsa në dorën e majtë tregonte unazën e martesës.

Beyonce

Me këtë performancë ku duken tepër të afërt, çifti i kanë dhënë fund zhurmave për ndarje.

Të tjerë që kanë përformuar në këtë festival kanë qenë Carrie Underwood, Alicia Keys, No Doubt, Fun, Sting, The Roots dhe Tiesto.
Redaksia Online
(g.m/shqiptarja.com)

  

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën