POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Beyonce sukseset i konsideron “Monumental”, ja lista sipas saj

Beyonce

Beyonce ka festuar dje 37 vjetorin e lindjes dhe duket se është më e lumtur se kurrë. Ajo bën një jetë të mirë familjare ndërkohë që suksesi në muzikë vazhdon e rritet.

Diva e muzikës pop, ka vendosur që këtë vit të festojë ditëlindjen në Itali dhe ka shkruar disa fjalë tepër emocionuese në Instagram.

Ku ka rradhitur sukseset që ka arritur gjatë gjithë vitit duke e konsideruar: “Monumental”.

Në moshën 36-vjecare,  u bëra nënë e re me tre fëmijë. Ushqeja binjakët. 

Kam rinovuar betimet e mia me burrin tim prej 10 vitesh. 

Unë shkova nga shtëpia në skenën e Coachellës pas shtatzënisë. 

Pastaj nxorra albumin me burrin tim. Gjithçka është dashuri. 

Dhe ne kemi qenë turne me familjen tonë anembanë botës. 

Ky vit ka qenë monumental për mua.   Falënderoj Perëndinë për të gjithë në jetën time. 

Faleminderit për të gjithë pozitivitetin dhe për urimet e ditëlindjes. 

Unë jam duke kërkuar për të vazhduar për të mësuar nga e kaluara ime, duke jetuar në të tashmen, dhe iu nënshtruar të ardhmes.

                       Beyonce

a.de.
Komento