Hipi në shtyllë për të rregulluar linjën e internetit, 34 vjeçari nga Vlora në gjendje kritike për jetën  

Pamje nga vendi i ngjarjes

VLORË- Një person ka rënë nga shtylla në fshatin Fitore të Vlorës, teksa po rregullonte një linjë interneti.

Një burrë rreth të 50-tave ka rënë me kokë në tokë. Ai ndodhet në gjendje të rëndë dhe është transportuar me urgjencë në spital.

"Rreth orës 20:00, në Spitalin e Vlorës ka shkuar për ndihmë mjekësore shtetasi M. A., 34 vjeç, punonjës i një kompanie të shpërndarjes së internetit, pasi dyshohet se në punë e sipër ka rënë nga shtylla në fshatin Fitore dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale", njofton policia.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • vjosa: 01/09/2020 18:18

    o cunat e shqiptarjas ose gocat nuk eshte ne gjendje te rende qe hypi ne shtylle por qe ra nga shtylla e kam per te pjesa titullit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

'I dua shumë ëmbëlsirat dhe i urrej djemtë', gruaja gjen mesazhin në shishe të dërguar 25 vite më parë, 'përballet' autoren