'Big Brother e fitova unë', Jul Deda: Avash avash do të sqarohen të gjitha

'Big Brother e fitova unë', Jul Deda: Avash avash do të sqarohen të gjitha

Jul Deda

Aktori Julian Deda ka reaguar për herë të parë përfundimit të “Big Brother VIP3”. Finalisti, i cili u përball kokë më kokë me Eglën, falënderoi të gjithë mbështetësit, për suportin gjatë rrugëtimit të tij.

Deda bëri një sqarim në lidhje me lojën e tij brenda mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Aktori u shpreh se e di dhe se është i sigurt se ai e ka fituar BBV3 dhe se për këtë do të flasë në vazhdim ku do të tregojë edhe fakte.

'Përshëndetje zemrat e mia! Përshëndetje të gjithëve! Pas një dite pushim, mendova të dal në një video këtu dhe t’ju shpreh dy fjalë mirënjohjeje, falënderimi, konsiderate. Quajeni si të doni. Kalova katër muaj e gjysëm të vështirë në Big Brother, të vështirë i thënçin, se unë e kam shijuar pa fund, jam kënaqur pafund, me të mirat dhe këqijat e tij.

Normalisht aty njëri nga ne do të fitonte. Unë të them të drejtën jam munduar të tregohem me sa më shumë ngjyra dhe emocion, nganjëherë me sa më shumë  kalkulime dhe lojë. Por jam munduar të jem i matur edhe pse nganjëherë na ka rrëshqitur edhe këmba.

Ajo që ma ka bërë më të lehtë këtë rrugëtim është mbështetja juaj, e secilit prej jush. Është një mbështetje organike, e dashur. Pa shumë lutje, që aman më mbështesni, ka qenë dashamirëse nga ju. Për këtë doja të ju falënderoja pafund.

Kam dal në rrugët e Tiranës, të cilët më kanë përqafuar me dashamirësi dhe më kanë dhënë dorën. Unë vërtet nuk i fitova 100 mijë euro, por fitova diçka të paparë. Kam fituar ju. Ju me të cilët unë kam 20 vite që jap dhe marr. Kam fituar zemrat tuaja dhe jam krenar për këtë gjë.

Atë vetëm një do të fitonte. Nuk jam këtu për ta gjykuar. Por unë e di që unë me votat tuaja e kam fituar Big Brotherin. Dua ta bëj të qartë se e di, e di që me votat tuaja unë e kam fituar BBV, por të gjitha do sqarohen avash avash. Unë do komunikoj me ju nëpërmjet punës time.'- tha aktori në Instagram.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • alex: 28/05/2024 13:55

  edhe deri aty te cojo bigu per respekt te babait.

  Përgjigju
 • durres: 28/05/2024 13:48

  ca fitove ti more hajvan ti ishe ma i shpifuri aty me inacori e doje fitoren per inat te LUIZIT qe nuk ke te krahasuar me ciltersin e zemren e bardhe qe ka Luizi. bigun e ka fitu LEDJON LICO per kete vit.

  Përgjigju
 • Ben: 27/05/2024 22:31

  Ik me vesh derr,karagjoz.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022

Atentati me 3 të vrarë në Memaliaj, saga e krimeve që pasoi ekzekutimin e Aleksandër Sadikajt e Edmond Papës në 2022