Agravon debati mes Julit dhe Eglës: Je një pise femër, shko urgjent dhe çlirohu

Agravon debati mes Julit dhe Eglës: Je një pise femër, shko urgjent dhe çlirohu

Egla Ceno dhe Jul Deda

Nuk zgjat shumë paqja! Egla dhe Juli u janë kthyer sërish debateve. Këtë herë fjalori ka qenë edhe më i ashpër, pasi Egla e cilësoi Julin si një ndër artistët më të ulët që kanë hyrë në ‘BBV3’.

Por përgjigjia e Julit ka qenë edhe më e rëndë.

“Çfarë artisteje je ti? Për çfarë u fute te karriera? Pise femër. Po ti je pise komplet! Ti s’merr vesh. Je domethënë nuk e di! Ke nevojë për atë që të thash, shko urgjent dhe çlirohu. Për një masturbim të shpejtë se të ka hipur në tru. Si mund të shash robt kështu o njeri? Shko, shko çlirohu se e shoh që je e ngarkuar.”

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Shikuesi: 11/05/2024 13:08

    O Jul ka nje shprehje popullore Je fiks ti Katunar faqe pa ruh Qytetar nuk bohesh kurre edhe sikur te ndrosh 7 pale lekur Po nuk ke cip mer gamor po si i nxjer ato llafe te pista nga goja ofendon nje vajze ne moshe me ato fjale te pista kur vet ti ke nje vajze Te vjen mire ty ta ofendojne me ato fjale qe nxjer ti ta ofendojne vajzen tende Turp turp Po merr shembull nga Luizi Fituesi BB V2 qe nuk ofendoi as nje vajze me ato fjalet e pista qe nxjer nga goja jote e piset Ty edhe femijet te kritikuan per lojen jo te mire qe po luan Turp e felliqe Te mallin te pa aritshmin Aktorin Qe prehet ne Paqe qe nuk i ngjave sado pak

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet