Big Brother Vip Kosova/ Reperi Getinjo suprizon Vivien, i dërgon parashutë, ja çfarë shkruhej

Big Brother Vip Kosova/ Reperi Getinjo suprizon Vivien, i dërgon parashutë, ja çfarë shkruhej

Reperi Getinjo dhe Vivien

Reperi Getinjo ka surprizuar partneren e tij, me të cilën u njoh dhe u bashkuar brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, Vievien. Ai ka vendosur të largohet me vullnetin e tij të plotë nga spektakli dhe e ka përgatitur Vivienën edhe më parë për largimin e tij, por ajo përsëri nuk e ka përjetuar mirë. Surpriza e tij ndaj Vivien ishte një parashutë mbi shtëpinë e BBVK, ku shkruhej “Të puth Geti shumë”.

Ai e kishte përmbushur misionin që i kishte vënë vetes, që publiku ta shihte siç Getinjo është në të vërtetë dhe të hiqte nga mendja e njerëzve të gjitha paragjykimet që kishin për të.

Reperi i famshëm tregoi anën e tij të butë e të ndjeshme edhe me partneren që gjeti brenda shtëpisë, Vivien Thanon. Ajo i dërgon çdo ditë mesazhe nga ekrani, ndërsa Getinjo e ndjek me dashuri. Mirëpo sot, ka vendosur të bëjë edhe diçka më shumë për t’i treguar se e ndjek dhe e mbështet, duke i dërguar një dron brenda shtëpisë.

“Të puth Geti shumë”- ishin fjalët e ëmbla në dron që e bënë Vivienin të shpërthejë në lot.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

SHBA e përjashtoi Kosovën nga stërvitja Defender, i përgjigjet Kurti: Ndoshta Serbia duhet të marrë sanksione

SHBA e përjashtoi Kosovën nga stërvitja Defender, i përgjigjet Kurti: Ndoshta Serbia duhet të marrë sanksione