Pasi zbuloi arsyen e ndarjes nga Getinjo, Vivien trazon sërish ujërat! Thumbon hapur reperin

Pasi zbuloi arsyen e ndarjes nga Getinjo, Vivien trazon sërish ujërat! Thumbon hapur reperin

Vivien dhe Getinjo

Romanca që lindi në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova mes këngëtarit të njohur Getinjo dhe Vivien Thano, u përfol si një lidhje që nuk do të zgjasë shumë dhe kështu ka ndodhur pasi çifti i dhanë fund lidhjes së tyre pak kohë më parë.

Ndërsa secili tha fjalët e tij të fundit për lidhjen e komentuar shumë në rrjet, Vivien Thano bëri ‘lëmsh’ rrjetin disa ditë më parë, kur deklaroi se një nga arsyet përse ajo dhe reperi Getinjo i dhanë fund lidhjes, ishte pasi ky i fundit ishte i varuar nga kumari dhe bixhozi.

Getinjo e pranoi varësinë e tij, por megjithatë bëri me dije se kjo nuk ka qenë arsyeja e vërtetë e ndarjes.

Pas përplasjeve të tyre virtuale, së fundmi Vivien duket se e ka thumbuar sërish ish-partnerin.

Ditën e sotme ajo ka postuar në Instagram një post ku shkruan “Zoti më shpëtoi, sërish”. Gjë që ndjekësit e kanë marrë si referencë për ndarjen e saj nga reperi.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)

Vlorë, i djegin BMWX5 në oborrin e banesës (EMRI)