Billie Eilish shkëmben puthje në buzë me një vajzë në festivalin muzikor Coachella

Billie Eilish shkëmben puthje në buzë me një vajzë në festivalin muzikor Coachella

Billie Eilish

Këngëtarja me famë botërore është filmuar duke u puthur në buzë me një vajzë në festivalin muzikor Coachella.

 Ajo puthi YouTuber-en Quenlynn Blackwell dhe menjëherë videoja qarkulloi në rrjetet sociale.

Në video, Billie shihet se ka kapur fytyrën e saj për ti dhënë një puthje. Ndërsa në një moment tjetër ato u panë duke kërcyer dhe duke u përqafuar.

Të dyja vajzat duket se janë mikesha të mira prej disa kohësh, pasi këngëtarja është shfaqur disa herë në videot e Blackwell në TikTok përkrah aktores Odessa A’zion, me të cilën kanë postuar edhe video duke u puthur.

Së fundmi Eilish ka publikuar një këngë të re të quajtur “Lunch” në të cilën flet për ndjenjat që ka për një femër.

Në nëntorin e kaluar 22-vjeçarja tregoi se e tërheqin edhe femrat.

 

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Mos e humbisni këtë të shtunë te Pazari i Ri, muzikë dhe atmosferë fantastike! Hyrja free

Mos e humbisni këtë të shtunë te Pazari i Ri, muzikë dhe atmosferë fantastike! Hyrja free