Biznemeni që ka pranuar se është gay publikon fotot që askush nuk do të guxonte

Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani u bë i njohur për publikun shqiptar kur ai deklaroi haptas se se i pëlqenin meshkujt.

I rikthyer së fundmi në Tiranë ai ka publikuar foto në të cilët shfaqet i lyer me makeup dhe buzëkuq të kuq.

“Tirana mood”, ka shkruar ai në një foto ndërkohë që në foton tjetrën shkruan: “Shqipëria ka nevojë për më shumë njerëz mendjehapur. Jo silikon dhe lugina me injorancë. Po bëhet gjithnjë e më shëmtuar”, ka shkruar ai.

1/2
G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento

Komente

 • P tej: 21/08/2019 16:45

  Domethen ky qeka

  Përgjigju
 • Poshte lgbt: 21/08/2019 16:18

  me neverite

  Përgjigju
 • Shaban: 21/08/2019 07:55

  Depilohu mi zog qe te behesh tamam pjeshke

  Përgjigju
 • al dy: 21/08/2019 03:43

  Ku eshte lajmi ketu.

  Përgjigju
 • Xxx: 21/08/2019 02:37

  E vk cvete

  Përgjigju
 • Turi: 21/08/2019 01:32

  Mendjehapur po,por jo b**hapur,

  Përgjigju
  • Tano: 21/08/2019 09:00

   Hahaha bravo×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme