VIDEO/ Bllokohet aksi Rrëshen-Bukmirë, rruga dëmtohet për shkak të rrëshqitjes së tokës

 

Reshjet e shiut të rëna që prej pasdites së djeshme kanë sjellë jo pak probleme. Aksi Rrëshen-Bukmirë ka pasura rrëshqitje në disa pjesë të tij si pasojë e vërshimit të ujërave si dhe inertet e kanë bërë të pa kalueshëm lëvizjen e automjeteve të vogla.


Lajmi kryesor:

Moti i keq në vend, dëmtohen urat dhe ujësjellësat në disa fshatra të Pukës! Bllokohet aksi Rrëshen-Bukmirë në Mirditë


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Huazim me të drejtë blerje, Berat Gjimshiti tremb Atalantën! Ofertë nga Serie A për mbrojtësin

Huazim me të drejtë blerje, Berat Gjimshiti tremb Atalantën! Ofertë nga Serie A për mbrojtësin