Boksieri që mban dhëmbin e kundërshtarit si varëse

Boksieri që mban dhëmbin e kundërshtarit si varëse

Marcos Maidana

Marcos Maidana, boksier që u përball dy herë me Floyd Mayweather pretendon se si varëse mban dhëmbin e kundërshtarit. Sipas SportBible, argjentinasi ishte ndeshur me Mayweather vite më parë dhe nga goditjet e forta këtij të fundit i kishte rënë dhëmbi.

Atë dhemb Maidana e ka tanimë në varëse. Maidana s'ka dalë më në ring qysh kur pësoi humbjen e pestë dhe të fundit në karrierë.

“Pas një kohe të gjatë jashtë ringut dhe pasi u mendova shumë që nga ndeshja ime e fundit, vendosa t'i lë dorëzat përgjithmonë. Ndoshta vendimi im nuk do të befasonte aq shumë”, ka thënë ai.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Si u fshehën 522 mijë euro në furgonin e ardhur nga Bari, 6 qese plastmasi plot me blloqe me para ishin fshehur tek impiantit të kondicionerit

Si u fshehën 522 mijë euro në furgonin e ardhur nga Bari, 6 qese plastmasi plot me blloqe me para ishin fshehur tek impiantit të kondicionerit