Bora, deti, mali... Maja e Qores në Llogara dhuron pamje mahnitëse

Maja e Qores në Llogara

VLORË- Maja e Qores në Llogara ka ofruar një pamje piktoreske këtë fundjavë.

Dëbora, deti, qielli i kaltër dhe disa rreze dielli janë kombinuar më së miri me njëra-tjetrën, duke krijuar një peizazh mahnitës në këtë ditë dhjetori.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

E papritur, Majlinda Kelmendi eliminohet nga Lojërat Olimpike “Tokyo 2020” që në duelin e parë